O nas

Firma Tokar zajmuje się od 2005 roku produkcją i montażem konstrukcji metalowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych ze stali nierdzewnej oraz stali czarnej ocynkowanej i malowanej proszkowo. Wykonujemy przęsła, furtki i bramy ogrodzeniowe, balustrady, poręcze oraz wiele innych konstrukcji na podstawie projektu klienta. Siedziba firmy znajduje się w Solarnii przy ulicy Słonecznej 40.

Realizujemy zamówienia klientów indywidualnych oraz prowadzimy stałą współpracę z firmami. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wykonany przez nas projekt był jak najlepiej dopasowany. Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, analizujemy możliwości techniczne i proponujemy najlepsze rozwiązanie.

tokar balustrady lubliniec

Dlaczego warto nas wybrać ?

Doświadczenie

Wiedza teoretyczna zdobyta na licznych szkoleniach i praktyczna potwierdzona wieloletnią praktyką.

Doradztwo

Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów, mocowań i rozwiązań technicznych.

Park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam wykonywać produkty z dużą dokładnią oraz trwałe przez wiele lat.

Kompleksowa obsługa

Zlecenia wykonujemy kompleksowo od pomiaru u Klienta, poprzez projekt, wycenę i produkcję po montaż.

Trwałe profesjonalnie wykonane ogrodzenia i balustrady

Produkty firmy TOKAR sprostają wymaganiom Klientów, którzy kładą duży nacisk na korzystny stosunek jakości do ceny. Nasze wyroby są solidnie zaprojektowane, mają doskonałe walory użytkowe i estetyczne, mocną konstrukcję, wytrzymałe zabezpieczenie antykorozyjne.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Działamy głównie na rynku śląskim i opolskim, jednakże jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy.